.

Esenler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

 

 

Hastaneye Ulaşım ve İletişim Bilgileri:

 

              

Adres :

Havaalanı Mahallesi Taşocağı Cad. No:19

Esenler/İSTANBUL

Telefon Numarası : 

 

(0212) 440 39 00

 

Fax Numarası :

(0212) 629 13 03

 

 

 

 

 

 

     

     

 

 

 

HASTANEMİZE ULAŞIM

 

             İETT

 

·         Eminönü’nden 33 Eminönü- Giyimkent –Turgutreis  Hattı;  Eminönü, Yusufpaşa, Çapa, Miilet Caddesi, Topkapı  Metrobüs ,Bayrampaşa ,Esenler Metro ve Atışalanı Caddesi güzergahından gelerek Taşocağı Caddesi durağında inerek 50 m yürüdükten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

·         Bakırköy’den 98 G Giyimkent-Turgutreis-Bakırköy Hattı;  Bakırköy Meydan, Dikilitaş, Haznedar,Güngören,Güneştepe,Esenler güzergazından gelerek Taşocağı Caddesi durağında inerek 50 m yürüdükten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

·         Mecidiyeköy’den 33 M Giyimkent-Turgutreis-Meidiyeköy Hattı; Şişli,Eyüp,Bayrampaşa,Esenler, Atışalanı güzergahını takip ederek Taşocağı Caddesi durağında inerek 50 m yürüdükten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

·         Taksim’den 89 T Atakent Mahallesi- Taksim ve/veya 89 C Başakşehir 4-1. Etaplar-Taksim Hattı; Şişli, Beyoğlu,Fatih, Tem Avrupa Otoyolu istikametini takip ederek Atışalaı Yanyoldan sonra Uludağ Caddesi durağında inerek 200 m yürüdükten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

·         Küçükçekmece’den  141 M KSS Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Mecidiyeköy Hattı;  KSS Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Küçükçekmece, Tem Çıkışı, Bağcılar, Fatih Mahallesi Yanyolu takip ederek Mehmet Akif Ersoy Caddesi Durağında inip 250 m Yürüyerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

·         Başakşehir’den 78 Başakşehir 4.Etap –Eminönü Hattı; Başakşehir 4. Etap, B.Güngören Sanayi Sitesi, Dolapdere Sanayi Sitesi ,İstoç yolu ve Fatih Mahallesi Yanyolu takip ederek Yüzyıl Köprüsünden sonra Mehmet Akif Ersoy Caddesi durağında inerek 250 m yürüdükten sonra hastanemize ulaşabilirsiniz.

 

          DOLMUŞ

 

·         Topkapı, Bayrampaşa ve Esenler’den;  Dere-Yüzyıl, Dere-Tepe , ve Topkap-Tulumba,

 

·         Merter, Güngören ve Üçyüzlü’den;  Tekstilkent-Metrobüs,

 

·         Bakırköyden; Bakırköy-Aygaz dolmuşları ile hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.