Başhekim Mesajı
19 Ocak 2022


       
      Anne ve çocuk sağlığı alanında hizmet hastanesi olarak faaliyet gösteren Kurumumuz  hem Esenler’den  hem de İstanbul’un muhtelif ilçelerinden gelen hastaları kabul etmektedir. Sağlıklı toplumun oluşturulmasında anne ve bebek sağlığının  öneminin bilinciyle hareket etmekte, mevcut tüm imkanlarımızı hastalarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız. Sorumluluklarımızın sadece kurum sınırları içerisinde  değil  içinde bulunduğumuz  sosyal ortamda sağlığın konuşulduğu her yerde devam ettiği inancıyla  düzenli  eğitim, sempozyum, sosyal sorumluluk projeleri ile halkımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Ayrıca tüm paydaşlarımızla işbirliği içinde yaptığımız çalışmalarla hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmaya, her zaman sizlere en iyi sağlık hizmetini sunmaya kararlıyız.

        Bu kararlılık ve inançla herkese sağlıklı bir yaşam diliyoruz.


 


 
    Uzm.Dr. Yüksel ÖZDEMİR
                Başhekim


 

       Anne ve çocuk sağlığı alanında hizmet hastanesi olarak faaliyet gösteren Kurumumuz  hem Esenler’den  hem de İstanbul’un muhtelif ilçelerinden gelen hastaları kabul etmektedir. Sağlıklı toplumun oluşturulmasında anne ve bebek sağlığının  öneminin bilinciyle hareket etmekte, mevcut tüm imkanlarımızı hastalarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.

 

       Sorumluluklarımızın sadece kurum sınırları içerisinde  değil  içinde bulunduğumuz  sosyal ortamda sağlığın konuşulduğu her yerde devam ettiği inancıyla  düzenli  eğitim, sempozyum, sosyal sorumluluk projeleri ile halkımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız.

 

       Ayrıca tüm paydaşlarımızla işbirliği içinde yaptığımız çalışmalarla hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmaya, her zaman sizlere en iyi sağlık hizmetini sunmaya kararlıyız.

 

        Bu kararlılık ve inançla herkese sağlıklı bir yaşam diliyoruz.

 

 

 Uzm.Dr. Saide ERTÜRK

        Başhekim